poniedziałek, 27 czerwca

Konkurs: Pokaż jak bardzo jesteś metalowy w wakacje z HTC! [Zakończonu]

3

Mamy wakacje i czas, w którym czeka na nas prawdziwy wysyp koncertów i festiwali z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami w roli głównej. W związku z tym, wspólnie z firmą HTC – mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody! Wśród nich znajduje się najbardziej metalowy smartfon świata – HTC One M8, który przetrwa w każdych warunkach!

Zwycięzca z całą pewnością będzie miał łatwiejszy dostęp do wszystkich newsów ze świata rocka i metalu dzięki aplikacji BlinkFeed, która zintegrowana jest z DeathMagnetic.pl. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu, w zasięgu ręki – czy nie brzmi to co najmniej dobrze?

Co zrobić, aby wygrać tą niesamowitą nagrodę? Więcej informacji poniżej.

htc blinkfeed deathmagnetic

Pamiętajcie: proponujemy Wam coś naprawdę niesamowitego – szansę na zdobycie nowego, super nowoczesnego smartfona HTC One M8 Gunmetal Grey z wygrawerowanym logo DeathMagnetic.pl!. Zasady konkursu są proste, ale jednocześnie na tyle wymagające, aby wygrana pociągała za sobą odrobinę wysiłku. Gra jest warta świeczki, ponieważ nagrodzimy całe podium. Zaczynamy!

Zasady konkursu:

W konkursie może wziąć udział każdy czytelnik naszego serwisu, który wykona najlepiej zadanie konkursowe (poniżej). Pamiętaj, aby zostać naszym fanem na Facebooku!

 Pokaż jak bardzo jesteś metalowy w wakacje! Zrób szalone zdjęcie zawierające dowód na to, że jesteś największym fanem muzyki i to właśnie Tobie należy się najbardziej metalowy telefon świata!

Zdjęcie (dla potwierdzenia oryginalności) musi zawierać kartkę z napisem „DeathMagnetic.pl”

Technika wykonania – dowolna. Im więcej kreatywności, pomysłu i szaleństwa, tym lepiej! Zdjęcie możesz zrobić sam, lub w grupie, w domu, na koncercie lub gdziekolwiek indziej! Specjalna komisja składająca się z redakcji DM i HTC Polska wybierze najlepszą pracę!

Czas trwania:

Na Wasze prace czekamy do dnia 15 sierpnia 2015. Zegar tyka, nie czekaj na ostatnią chwilę i prześlij swoje zdjęcie już teraz!

Nagrody:

Atrakcyjne, a jakże!

  • Miejsce I: Nowy smartfon HTC One M8 z wygrawerowanym logo DeathMagnetic.pl!
  • Miejsce II: Słuchawki z mikrofonem JBL T300A
  • Miejsce III: Oficjalna piłka Adidas HTC

Zapraszamy do wspólnej zabawy – takiego konkursu jeszcze nie było!

Dodaj swoje zdjęcie teraz!

Nie czekaj dłużej i spróbuj swoich sił w walce o najbardziej metalowy smartfon świata o wartości ponad 1500 złotych! Prześlij swoje zgłoszenie za pomocą poniższego formularza – wszystkie pola są wymagane. Przyjmujemy pliki o wadze maksymalnej 5MB oraz rozszerzeniu jpg, png i gif.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Wszystkie nadesłane prace konkursowe będziemy na bieżąco publikowali poniżej.

Dotychczas nadesłane:

Wyniki konkursu

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszej zabawie! Byliśmy pod naprawdę dużym wrażeniem jakości nadesłanych prac do tego stopnia, że wybór zwycięzców trwał aż kilka dni. Było co najmniej kilkanaście prac, które „chwyciły nas za jaja”. Wiemy, że poświęciliście sporo zachodu aby wykonać najlepsze ujęcia i wielu z Was się to udało – dziękujemy! Gdybyśmy tylko mogli, przyznalibyśmy co najmniej 10 nagród.. Niestety, jak się domyślacie, worek z nagrodami jest ograniczony 🙁

Wyboru jednak dokonać trzeba – dokonaliśmy głosowania i wyboru najlepszych zdjęć z największą ilością punktów. I tak, niniejszym ogłaszamy zwycięzców naszej zabawy, dorzucając do puli nagród aż 3 wyróżnienia:

Miejsce I: Smartfon HTC One M8 z wygrawerowanym logo DeathMagnetic.pl!

#60 - Monika: Byś miał czerń nieprzeniknioną – dobrze żyj ze swoją żoną
#60 – Monika: Byś miał czerń nieprzeniknioną – dobrze żyj ze swoją żoną

Miejsce II: Słuchawki z mikrofonem JBL T300A

#66 - Justyna: Wspólnie z DeathMagnetic.pl przejechaliśmy na stopa pół Europy i bawiliśmy się na koncertach w kilku państwach – to były najbardziej metalowe wakacje w życiu!
#66 – Justyna: Wspólnie z DeathMagnetic.pl przejechaliśmy na stopa pół Europy i bawiliśmy się na koncertach w kilku państwach – to były najbardziej metalowe wakacje w życiu!

Miejsce III: Oficjalna piłka Adidas HTC

#65 - Kuba: Fan metalu wśród metalowych fanów… ale który z nich największy? :D
#65 – Kuba: Fan metalu wśród metalowych fanów… ale który z nich największy? 😀

Miejsce IV (wyróżnienie): Książka „Iron Maiden: Historia żelaznej dziewicy”

#18 - Wiktoria: Nie każdy metal straszny \m/
#18 – Wiktoria: Nie każdy metal straszny \m/

Miejsce V (wyróżnienie):Książka „Metallica: Żyć znaczy umrzeć”

#13 - Aleksandra i Adrian: Połączył nas metal!
#13 – Aleksandra i Adrian: Połączył nas metal!

Miejsce VI (wyróżnienie): Książka „Slayer: Krwawe rządy”

#27 - Joanna: Kąpiel w metalowej wodzie!!!
#27 – Joanna: Kąpiel w metalowej wodzie!!!

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie! Zapraszamy też na nasze 7. urodziny, które już 18 września w Warszawie.
Prosimy Was o kontakt mailowy w celu ustalenia adresów do wysyłki nagród. Stay metal! \m/

nagrody

Konkurs powstał przy współpracy z firmą:

Share.

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014 i 2019). Uff!