Tassack

0

Tassack

Lokalizacja: Budzyń

Gatunek: Thrash Metal

Działalność: od 2014 r.

Lucy – wokal, bas
Aruś – wokal, gitara
Sharec – perkusja

-2014/2015-
Tassack powstał w drugiego sierpnia 2014 w miejscowości Budzyń i funkcjonował do lutego 2015 w składzie: Lucy – Wokal, ZyGa – Electic, Przybysz – Electric, Adi. – Bas i Czarls – Gary (Obecnie Aberrancy, woc) Jedyny utwór który wywodzi się z tych czasów to Divine Anger, dziś znany jako Xardas.

-2016/Do dziś-
13 Lutego 16’s Lucy razem z bębniarzem z poprzedniego bandu Deith, Mojżeszem reaktywowali stępionego Tassucka i rozpoczęli robić świeży materiał. Przez pierwszy rok od reaktywacji przewineło się dwóch gitarzystów Naruto i Mikołej, w styczniu 2017 miejsce kurewki ciągnącej struny zajął Aruś, grający wcześniej w Deith. Tak w trójkę zaczęli podbijać świat by udowodnić że nie ma większych debili od nich, bardzo istotny jest gig na Posen Thrash Ritual’u w Poznaniu który był jednym z najlepszych koncertów Tassucka, jak i zarazem drugim w historii występem. W Lipcu 2017 r. n.e.  wydali sympatyczne demo -Du you buy my Tassack?!- i ruszyli w Polskę na mini trasę promującą te pizdowate dźwięki. Jednak przed wlożeniem kluczyków do stacyjki i odjechaniem w strone Wrocławia, z auta wyskoczył Mojżesz który poszedł ssać pałe w orkiestrze i zajął się Dżezem, przechodzący obok jakis kuc szybko wskoczył na jego miejsce, Sharek to kolejny zwariowany Tassack! Zespół próbuje grać muzykę Thrashową czy nawet Crossoverową, że są kompletnymi debilami piszą teksty o robieniu laski eurowelom i Gothicu. Największymi inspiracjami tych cipek są: Tester Gier, Attack Attack, Acid Drinkers, Lech Roch Pawlak, Anthrax i Kucaton.

Wyro(c)k

50%
50%
Another Brick in the Wall

0-10 Sad But True
11-20 Bad Reputation
21-30 Wild Thing
31-40 Satisfaction
41-50 Another Brick in the Wall
51-60 Proud Mary
61-70 Highway To Hell
71-80 2 Minutes to Midnight
81-90 Ace of Spades
91-100 Master Of Puppets

  • SIŁA UDERZENIA
    5
  • Oceny czytelników (10 głosów)
    6.6
Udostępnij to

O autorze

Lockheed

Schodzę pod ziemię i wydobywam dźwięki - im cięższe, tym lepiej. Bluźnierstwo, alkohol, nienawiść, śmierć - cała ta piwnica obficie podlana popkulturowym sosem. Limitowany do 66 kopii, ale zazwyczaj niepowtarzalny.