MoshMachine

0

MoshMachine

Lokalizacja: Krosno

Gatunek: New Groove Metal

Działalność: 2015 r.

7 strings – Piotr “Młody” Winiarski
Drums – Mateusz “Smoła” Smolik
Bass – Mateusz “Linda” Pojnar
Perc & Voc – Marcin “Marshall” Marszałek
Vocal – Przemysław “Kosa” Koszelnik

Pomysł na MoshMachine zrodził się w głowach dwóch grajków, wioślarza – Mielonego i porykującego – Kosy początkiem 2015 r.
Do składu szybko dołączyli starszy garowy – Smoła i kolejny wioślarz – Yuri i w tym składzie zespół rozpoczął pierwsze próby. Szybko z zespołu odszedł Tomasz “Mielony” Świerad” natomiast do współpracy dał się namówić basman – Linda oraz mający napierdalać po dodatkowych perkusjonaliach – Marshal. Zadecydowano też o poszukiwaniach drugiej gity i na to miejsce wskoczył – Dziubek. Takim składem, zespół zabrał się do pracy nad materiałem, którego kompozycje są dziełem Yuriego i Smoły natomiast warstwa tekstowa która jest w naszym rodzimym języku spoczęła na barkach Kosy.
Zespół jest bliski ukończenia materiału na pierwszą płytę i planuje w niedługim czasie wejść do studia żeby zarejestrować cały materiał na LP. Na ukończeniu jest też produkcja singla promującego MoshMachine zatytułowanego “In The Name Of…” za którą odpowiedzialny jest Seb Durał i jego DS Phantom Studio w Bristolu.
Muzyka którą dostaniecie od MM to wypadkowa wielu styli, każdy z członków bandu ma swoje inspiracje, gdzies istniał jako muzyk.
MA BYĆ GROOVE, MA CHODZIĆ NÓŻKA,
MA BUJAĆ DYNIA, MA BYĆ ROZPIERDOL!!!

Wyro(c)k

80%
80%
2 Minutes to Midnight

0-10 Sad But True
11-20 Bad Reputation
21-30 Wild Thing
31-40 Satisfaction
41-50 Another Brick in the Wall
51-60 Proud Mary
61-70 Highway To Hell
71-80 2 Minutes to Midnight
81-90 Ace of Spades
91-100 Master Of Puppets

  • Siła uderzenia
    8
  • Oceny czytelników (5 głosów)
    5.5
Udostępnij to

O autorze

Pozornie cicha i spokojna, jednak potrafiąca bronić swojego. Mój brak zaszufladkowania pozwala na odkrywanie wielu talentów wśród rozwijającej się polskiej sceny muzycznej.