Nie będzie nowego albumu Megadeth w 2018 r.

0

Fani coraz bardziej niecierpliwią się, czekając na nowe wydawnictwo. Muzycy już nie raz podejmowali ten temat, jednak nigdy nie pojawiły się żadne konkrety. Wiadomo już jednak, że nie stanie się to w tym roku. Basista grupy tak tłumaczył to w wywiadzie z Metal Nation:

Nie, nie sądzę, że stworzymy coś w tym roku. Jest jedna rzecz, której nauczyliśmy się poprzez tworzenie ostatnich kilku albumów. Dajemy sobie tyle czasu, ile potrzebujemy, żeby stworzyć świetny album. Tak samo było z „Dystopią”. Czasem wchodziliśmy do studia szybko i to nie kończyło się najlepiej. Różnica polega też na tym, że teraz możesz zacząć pisać i nagrywać, bo wszystko jest cyfrowe. Masz możliwość wrócić i pozmieniać różne rzeczy, co jest dużo prostsze do zrobienia niż było kiedyś, za czasów dużych, drogich studiów i analogowych kaset. Jednak chcesz być przygotowany i chcesz mieć materiał w dobrym kształcie. Przy „Dystopii” znaleźliśmy to, dając sobie trochę czasu na nagranie czegoś, co będzie możliwie jak najlepsze. Tak więc teraz też upewnimy się, że nagranie jest świetne, a nie będziemy pędzić w pośpiechu.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.