Zostań redaktorem serwisu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jesteś młodym, kreatywnym człowiekiem? Masz lekkie pióro? Władasz językiem angielskim w stopniu zaawansowanym? Chcesz pracować się w ciekawym, dynamicznie rozwijającym się…

W porządku. Wystarczy tego bełkotu. Sprawa jest prosta – jeśli rzeczywiście fascynuje Cię muzyka, uwielbiasz o niej rozmawiać/pisać/dyskutować czy też po prostu czujesz, że chcesz publicznie podzielić się swoimi przemyśleniami – skontaktuj się z redakcją!

Tematyka DeathMagnetic.pl jest na tyle rozległa, że dla każdego kompetentnego redaktora znajdzie się odpowiednia ilość pracy wystarczająca do tego, by nie nudził się w naszych szeregach. Szeroka baza autorskich tekstów pisanych regularnie przez redaktorów witryny tylko czeka na jak najszybsze powiększenie swoich zasobów.

Jeśli widzisz się w którymś z istniejących działów – pisz. Jeśli masz pomysł na nową zakładkę, coś świeżego, słowem – petardę – pisz natychmiast. Newsy, a także wywiady wymagają często zaawansowanej znajomości języka angielskiego, więc naturalnie jest to mile widziane.

Wiecie już wszystko. Do boju!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.