Współpraca

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Działający od czerwca 2008 roku serwis DeathMagnetic.pl to świetne miejsce dotarcia do wielu pasjonatów muzyki rockowej i metalowej w Polsce. Działając w zgranym i zaangażowanym składzie, staliśmy się najbardziej profesjonalnym polskim serwisem o zespole Metallica, ale również cenionym źródłem informacji o cięższych odmianach muzyki w ogóle.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukujemy partnerów do podjęcia współpracy na polu reklamowym i nie tylko. Możemy się pochwalić kilkunastoma spektakularnymi akcjami, o których było głośno nie tylko wśród fanów ciężkiej muzyki!

Współpracowaliśmy między innymi z:

 

Agencje koncertowe

Chętnie podejmiemy współpracę z agencjami koncertowymi i eventowymi. Jesteśmy w stanie skutecznie promować wydarzenia zwiększając tym samym zainteresowanie odbiorców. Nasi czytelnicy stanowią w zdecydowanej większości osoby zainteresowane koncertami i innymi wydarzeniami związanymi z muzyką.

Wytwórnie płytowe, managementy zespołów

Słuchamy nie tylko Metalliki! Chętnie wspomagamy ciekawe inicjatywy muzyczne, promujemy zespoły, oraz recenzujemy nowe wydawnictwa. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby dotrzeć ze swoją muzyką do większej ilości osób.

Serwisy internetowe

Podejmujemy również współpracę z ciekawymi serwisami internetowymi. Jeśli prowadzisz stronę i uważasz, że moglibyśmy współpracować, nie wahaj się skontaktować z nami.

Reklamodawcy

Współpracujemy również na zasadach komercyjnych, oferując silnie targetowaną reklamę, trafiającą jednak do szerokiego grona odbiorców. Nasi użytkownicy to osoby mocno związane z serwisem, odwiedzający go niemal codziennie. Uważamy, że największą zaletą reklamy w DeathMagnetic.pl jest jej pełna dowolność i niestandardowość. Publikujemy standardowe typu reklam, ale również piszemy newsy, tworzymy akcje specjalne, oraz prężnie działamy na Facebooku.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.