Marc Reign (Destruction) dołącza do formacji Morgoth w dwudziestą rocznicę wydania albumu „Cursed”.

0

Morgoth to niemiecka grupa Death Metalowa powstała w 1985r.,  której nazwa została zaczerpnięta z powieści J.R.R. Tolkiena  pt.” Władca Pierścieni”. Grupa zaczęła cieszyć się sporym zainteresowaniem w Europie po wydaniu pierwszej pełnej płyty pod tytułem „Cursed”. W 1998 roku grupa zawiesiła działalność na 12 lat, powracając wraz z nowym perkusistą  Marc‘iem Reign’em tuż przed dwudziestą rocznicą wydania albumu „Cursed”.

 

Marc wspomina czasy, gdy po raz pierwszy usłyszał Morgoth na scenie, oraz opowiada jak doszło do ich współpracy:

W 1990r. gdy byłem jeszcze nastoletnim fanem Death Metalu wybrałem się na koncert formacji Morgoth (grały tam również zespoły Demolition Hammer i Obituary) w Berlińskim Ecstasy. Niesamowite było to, że niemiecka death metalowa formacja może rywalizować z Amerykańskimi zespołami. Gdy 20 lat później Mille z Kreatora wprowadził mnie w świat tych ludzi, od razu było dla mnie jasne, że chcę wrócić do swoich korzeni – Death Metalu. Wspólne próby okazały się niesamowite, więc zdecydowaliśmy się  na  współpracę. Tam była moc …, a moje marzenie stało się prawdą.


Zespół na temat nowego członka :

Jesteśmy szczęśliwi mogąc ogłosić, że Marc Reign (Destruction) jest tym który w naszym zespole będzie dzierżył obowiązki perkusisty w czasie trwania dwudziestej rocznicy wydania albumu „Cursed”.

Podczas prób czuliśmy, że Marc do nas idealnie pasuje,  jego uderzenie i koordynacja są niesamowite! Witamy na pokładzie Marc!

Udostępnij to

O autorze

Avatar