W wywiadzie dla „The New York Times” Jimmy Page potwierdził, że chciałby zagrać na żywo utwory z reedycji wszystkich 9. albumów Led Zeppelin, nad którymi praca trwa już 3 lata:
Absolutnie, absolutnie. Chcę grać na żywo. Bo wiesz, nadal mam ten błysk w ok, kiedy to robię. Nadal mogę grać. Tak, tak, chcę się muzycznie kształtować, koncentrując się na gitarze.
Jednak jeśli chodzi o ponowne zjednoczenie sił z Robertem Plantem i występowanie jako Led Zeppelin, sprawa wciąż pozostaje na przegranej pozycji. Muzycy mają wyraźny problem z komunikacją, o czym świadczy kolejna wypowiedź Page’a:
W zeszłym roku słyszałem, że Robert Plant nie ma planów na rok 2014 i zostałem zapytany co pozostałych dwóch członków Led Zeppelin o tym myśli. Cóż, on doskonale wie, co myślimy. Każdy z nas chciałby zagrać więcej koncertów z zespołem. On tylko z nami pogrywa i jeśli mam być szczery – mam tego serdecznie dość. Nie umiem śpiewać, więc nie mogę wiele zrobić w tej sprawie. Zatem wygląda to nieprawdopodobnie, prawda?
