Galerie zdjęć

Chcesz współtworzyć ten dział razem z nami? Prześlij nam najciekawsze znalezione przez Ciebie zdjęcia, a zamieścimy je w naszej galerii!


Twój nick

Komentarz

Załaduj zdjęcie lub paczkę zdjęć (.zip)

Zespół

Wiele ciekawych zdjęć zespołu. Razem, jak również osobno. Zdjęcia z sesji, imprez, rozdań nagród itp. Zajrzyj i zobacz jak zmienili się członkowie zespołu z biegiem lat.

James Hetfield

James Alan Hetfield. Data urodzenia: 3 sierpnia 1963r. Miejsce urodzenia: Los Angeles, California. Wzrost: 1,85m. Waga: 82kg. Instrument: Gitara rytmiczna, wokal.

Kirk Hammett

Kirk Lee Hammett Data urodzenia: 18 listopada 1962r. Miejsce urodzenia: San Francisco, Kalifornia. Wzrost: 1,71m. Waga: 61kg. Instrument: Gitara prowadząca.

Lars Ulrich

Lars Ulrich. Data urodzenia: 26 grudnia 1963. Miejsce urodzenia: Gentofte, Dania. Wzrost: 1,70m. Waga: 60 kg. Instrument: Perkusja

Robert Trujillo

Roberto Agustín Miguel Santiago Samuel Trujillo Veracruz. Data urodzenia: 23.10.1964. Miejsce urodzenia: Santa Monica (Kalifornia). Wzrost: 1,75m. Waga: 82kg. Instrument: Gitara basowa.

Cliff Burton

Clifford Lee Burton. Data urodzenia: 10 luty 1962. Data śmierci: 27 wrzesień 1986. Miejsce urodzenia: Castro Valley, California. Instrument: Gitara basowa.

Jason Newsted

Jason Newsted. Data urodzenia: 4 marca 1963. Miejsce urodzenia: Battle Creek, Michigan. Wzrost: 1,75m. Waga: 68kg. Instrument: były basista.

Koncerty

Najciekawsze zdjęcia z koncertów czterech jeźdźców. Znalezione w sieci ujęcia, które obserwować mogli szczęśliwcy będący w halach lub stadionach na całym świecie. Sprawdźcie, co mamy w naszej galerii i przypomnijcie sobie najfajniejsze koncertowe chwile.

Tapety

Jeden z największych zbiorów tapet na pulpit znalezionych w sieci. Tu każdy znajdzie coś dla siebie i swojego komputera. Zajrzyj i wybierz!

Ikony/awatary

Potrzebujesz awatara, aby urozmaicić swój profil? Dobrze trafiłeś. W naszej galerii znajdziesz najlepsze ikony w sieci. Wejdź i się przekonaj.

Fan art

Rysunki, obrazy, figurki itp. - czyli Zespół widziany oczami manualnie uzdolnionych fanów. Zajrzyj i przekonaj się jak wyglądają karykatury Larsa i Kirka, lub figurki z modeliny przedstawiające Jamesa i Roberta.

Humor

Znalezione i wyszperane w sieci śmieszne zdjęcia, rysunki, komiksy itp. Nasza galeria rozbawi Cię do łez. Zajrzyj do niej przekonaj się o tym.

Plakaty, okładki

Zbiór plakatów koncertowych, okładek płyt i książek z całego świata.

Nasze kolekcje

Nasze przedmioty i kolekcje związane z zespołem (płyty i różnego typu gadżety).

Nasze zdjęcia

Zdjęcia fanów i wykonane przez fanów.

Zdjęcia autorstwa Rafała Kotylaka

Kotlet(ica) to zaprzyjaźniony z nami fotograf, który w niejednym miejscu był i niejedno widział, a wiele z tego uchwycił aparatem. Poza Metalliką fotografował również inne zespoły, których zdjęcia znajdziecie na www.kotylak.pl.