Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Orbicide + Citizen N.I. + Electro Fear

16 lutego @ 20:00 - 23:55

10PLN

Zagrają:

☣️ Orbicide — electro-industrial / dark electro

Muzyka Orbicide to połączenie surowego electro-industrialu z wyraźnymi wpływami black i death metalu. Zespół pokazuje, że nie potrzeba gitar, by zaatakować słuchacza brutalnym, brudnym i niepokojącym brzmieniem. Nad intensywnym maszynowym beatem i niepokojącym brzmieniem sytezatorów unosi się blackmetalowy wokal.
Orbicide pochodzi z Wrocławia. Ma na koncie dwa wydawnictwa i ok. dziesięciu koncertów, w tym tegoroczną edycję festiwalu Castle Party.

☣️ Citizen N.I. — industrial metal / electro-rock

Zespół został założony pod koniec 2015 roku, dokładnie w grudniu z inicjatywy Wojtka Roczona. Jest on gitarzystą, twórcą i producentem całej muzyki zespołu. Zaprosił on do współpracy wokalistę Kevina Hessa, który jest autorem tekstów piosenek. W 2016 roku do zespołu dołączył Krystian Pękalski, który obecnie głównie odpowiada za kwestie organizacyjne, promocję i oprawę artystyczną. Krystian pełni również rolę gitarzysty basowego. Citizen N.I. (dokładnie Citizen Not Identified) to zespół grający muzykę rock / electro / industrial. Teksty zespołu opierają się na opisie bieżących wydarzeń politycznych. Opowiadamy się po stronie człowieka, komentujemy szarość i bezsens rzeczywistości opartej na politycznych grach.

☣️ Electro Fear – to projekt Marcina Kozio Klimka i Aleksandry Charłamow z Wrocławia. Powstał w 2012 r. i oscyluje w klimatach Dark Electro / Horror / Gothic. Główną inspiracją dla twórców są klasyczne filmy grozy.
Zespół wydał ostatnio swój debiutancki album „The Little Shop Of Horrors” w niemieckiej wytwórni darkTunes Music Group i wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce.

Wejście: 10 zł

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
20:00 - 23:55
Koszt:
10PLN
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1995329967351612

Organizator

Ciemna Strona Miasta
Telefon:
601064545
Email:
info@ciemnastronamiasta.pl
Strona internetowa:
http://www.ciemnastronamiasta.pl/

Miejsce

Ciemna Strona Miasta
Plac gen. Walerego Wróblewskiego 3
Wrocław, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.ciemnastronamiasta.pl/