Metallica: Znamy datę premiery i szczegóły S&M2! Zobacz trailer

0

Metallica wreszcie ogłosiła dokładną datę wydania “S&M2”. Wydawnictwo ukaże się już w przyszłym miesiącu – 28 sierpnia!

Zespół pierwszy raz wystąpił z orkiestrą symfoniczną w 1999 roku. Ówczesny album “S&M” odniósł wielki sukces. Po 20 latach muzycy postanowili przypomnieć sobie i fanom o tym wydarzeniu. Tuż po zakończeniu europejskiej trasy koncertowej Metallica wróciła do San Francisco, gdzie 6 i 8 września wystąpiła w hali Chase Center z towarzyszeniem orkiestry pod kierownictwem Michaela Tilsona Thomasa.

Kinowe pokazy “S&M2” odbyły się miesiąc później. Początkowo planowano, że album zostanie wydany dość szybko, najpóźniej w lutym, ale plany te zmieniono. Ostatecznie, będziemy mogli cieszyć się rejestracją symfonicznych koncertów Metalliki już za 1,5 miesiąca.

“S&M2” ukaże się we wszystkich możliwych formatach – na 2 CD, 2 CD + DVD, 2 CD + BluRay, 1 DVD, 1 BluRay, 4 LP, 4 LP pomarańczowo-czarne i Super Deluxe box zawierający 4 LP szaro-pomarańczowe, BluRay, 2 CD i gadżety. To jednak nie wszystko, bo najwięksi (co w dzisiejszych czasach oznacza najbogatsi) fani mogą zapisać się na losowanie tego limitowanego boxu – po wylosowaniu szczęśliwcy zarejestrowani w MetClubie będą mogli ten box dopiero zakupić za 300$.

Wraz z zapowiedzią opublikowano trailer oraz dwa utwory – ‘Nothing Else Matters’ i ‘All Within My Hands’:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!