Córka Kurta Cobaina ma nowe hobby

0

25-letnia Frances Bean Cobain 25 grudnia 2017 roku utworzyła nowy profil na swoim Instagramie, decydując się tym samym na zostanie blogerką. W jakiej dziedzinie? Zdziwi to być może fanów, ale córka Cobaina wybrała tematykę… kulinarną!

Była już muzą projektanta Marca Jacobsa, modelką, wykonała kilka coverów piosenek, m.in. Jimmy Eat World czy Janis Joplin, wystawiła w galerii sztuki swój artystyczny dorobek, a tym razem wciela się w rolę blogerki. Dziewczyna o wielu twarzach, Frances Bean Cobain, nie przebiera w słowach i nie przestaje szokować. Na tę chwilę Frances posiada już ponad sześćdziesiąt tysięcy fanów śledzących jej kulinarne poczynania. Profil instagramowy zawiera do tej pory pięć fotografii. „Space Witchin’ in the Kitchen” zdobywa więc rosnącą popularność.

Córka Cobaina jak dotąd tworzy głównie dania śniadaniowe. Podzieliła się zdjęciami jajka w awokado, daniem z dyni i kiełbasy oraz jajkiem w koszulce. Główną ideą bloga jest „Niech jedzenie będzie lekarstwem.” Czy to dobra droga na zyskanie sławy tak dużej, jak jej rodzice? Rok 2018 z pewnością pokaże!

Olga Kłos

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!