Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Rudeboy Club

+ Google Map
1 maja 20
Bielsko-Biała, 43-300 Polska
602-177-255 http://www.rudeboyclub.pl/

RUDEBOY CLUB  organizuje Koncerty, imprezy, konferencje, bankiety, przyjęcia 18-tki, 40-tki. Klub jest otwarty w każdy czwartek, piątek , sobotę i w niedziele. Lokal jest czynny w te dni od godz. 18:00.

RUDEBOY CLUB usytuowany jest w piwnicach starej fabryki przy ulicy 1 maja 20, czyli praktycznie w centrum Bielska-Białej (zaplecze Befamy, wejście przez plac fabryczny od ul. 1-go Maja 24 -AQUA). Dysponuje estetycznym i przytulnym wnętrzem, dobrze zaopatrzonym barem i przyzwoitym zapleczem sanitarnym.

W każdy czwartek Rudeboy Club organizuje cykl imprez pod nazwą CZAD PARTY. Imprezy te wpisały się na stałe do klubowego kalendarium jako czwartkowe rockoteki. Są to koncerty rockowe, na których występują młode, początkujące lub mniej znane zespoły. Wszystkie koncerty zaplanowane na „CZAD PARTY” są koncertami bezpłatnymi! Koncerty rozpoczynają się ok. 19:00, a po koncertach odbywają się „rockoteki” do białego rana.

Przed klubem jest duży parking. RUDEBOY CLUB posiada własne nagłośnienie i oświetlenie, ekran, rzutnik oraz trzy TV 42’.

Wynajmujemy RudeBoya na imprezy zamknięte, typu 18-tki, 40-tki, spotkania klasowe, firmowe i inne.
Kontakt z klubem:

tel. kom.: +48 602 177 255
mail: poli@rudeboyclub.pl
strona www: www.rudeboyclub.pl
strona Facebook: https://www.facebook.com/RudeboyClub

  • Nie znaleziono żadnych wyników.