Metclub

0

Czym jest Metclub?

Metclub jest oficjalnym klubem fanów Metalliki, założonym przez zespół w 1993 roku. Jest to sposób na utrzymywanie bliższego kontaktu pomiędzy zespołem a fanami, lub jak mawia James Hetfield – ‚rodziną’. Każdy mail od fanów JEST CZYTANY przez członków zespołu a pomysły klubowiczów rozważane.

Bilety na koncerty i wejściówki na Meet ‚N Greet

Członkowie klubu mają możliwość zakupu biletów na praktycznie każdy koncert zespołu, gdziekolwiek na świecie by się on odbywał. Członkostwo daje również szansę na to o czym marzy każdy fan Metalliki, czyli spotkanie z zespołem na Meet ‚N Greet.

Wyłącznie dla fanów

Członkowie Metclubu mają także szansę obejrzeć Metallikę na żywo na jednym z specjalnych koncertów, organizowanych co jakiś czas, tylko dla członków Metclubu. Od 1995 roku takich specjalnych gigów było już ponad 30, w tym 4 w legendarnym już Fillmore w San Francisco. Jakby było tego mało, to w 2008 roku 5 członków Metclubu wraz z osobą towarzyszącą, było zaproszonych do HQ, aby przesłuchać niektóre z utworów na Death Magnetic, zanim album został jeszcze wydany, że nie wspomnę o specjalnym BBQ organizowanym przez zespół w Danii, z okazji zbliżającej się daty wydania Death Magnetic.Kto wie, czego można się jeszcze po nich spodziewać?

So What!

Co trzy miesiące każdy z członków Metclubu otrzymuje oficjalny magazyn Metalliki – So What!

 

 

Prezent

Każdy członek Metclubu z racji członkostwa otrzymuje także paczkę, w której znajdują się:

  • specjalnie zaprojektowana tylko dla członków Metclubu koszulka (co roku nowy design)
  • spersonalizowana karta członkowska
  • zdjęcie zespołu wraz z autografami
  • list powitalny, od któregoś z członków zespołu
  • katalog z specjalnymi, limitowanymi towarami po obniżonej cenie

Metallica.com

Członkowie Metclubu otrzymują także większe możliwości odkrywania zasobów strony Metallica.com w tym nagrań z koncertów, zdjęć ze studia i z trasy. Istnieje także możliwość udostępniania całej zawartości katalogu ‚Media’, oraz kontaktu z pozostałymi członkami Metclubu za pomocą specjalnego czatu. Dostępna jest także wirtualna wersja magazynu So What! oferująca dodatkowe  treści nie zamieszczane w wersji papierowej a także szansę przejrzenia poprzednich numerów magazynu. Całość jest na bieżąco aktualizowana.

Metstore

Czyli sklep dla członków Metclubu, w którym można zaopatrzyć się w ekskluzywne i wyjątkowe dobra, takie jak koszulki, niektóre wznawiane wydania a także tak odjechane rzeczy jak samochodowe gałki zmiany biegów (!?) czy ozdoby świąteczne oraz oczywiście Fan Can. Wszystko to po znacznie niższych cenach niż na koncertach  czy w sklepach.

Info

Członkostwo w Metclubie kosztuje 45$ (Pakiet standardowy), 55$ (pakiet premium) – oba tylko dla mieszkańców USA, oraz 60$ – pakiet międzynarodowy, dla osób spoza USA. W skład wszystkich trzech pakietów wchodzą wszystkie wyszczególnione powyżej fanty (koszulka, karta członkowska, zdjęcie z autografem, list powitalny, katalog zakupowy, możliwość zakupu biletów na każdy koncert, cztery numery So What!, dostęp do zasobów Metallica.com i wiele więcej). Pakiet premium jest droższy ze względu na ubezpieczenie przesyłki. Członkostwo w MetClubie trwa 365 dni, po tym czasie istnieje możliwość przedłużenia członkostwa w takiej samej cenie. 

Wszystkich chcących dołączyć do Metclubu odsyłamy pod ten adres.

Udostępnij to

O autorze

Typ urodzony 9 sierpnia 1989 roku (czyli dokładnie 44 lata po zrzuceniu bomby atomowej na Nagasaki). Pomimo tego iż uważam się za życiowego farciarza, luzaka który urodził się w czepku pod szczęśliwą gwiazdą, to i tak nieszczęścia chodzą po mnie parami. Skończyłem technikum drogowe, zdałem maturkę i egzamin zawodowy. Obecnie jestem pasożytem i wrzodem na niezbyt zdrowym organizmie narodowym, studiuję historię na UMK