Johnny Got His Gun

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tytuł filmu, którego fragmenty Metallica wykorzystała na potrzeby teledysku to utworu “One”. Film jest adaptacją książki Daltona Trumbo, który był także reżyserem filmu.

Film opowiada o młodym Amerykaninie – Johnym Bonhamie, który w imię zasad wpojonych mu przez nieżyjącego już ojca, zaciąga się do wojska i idzie walczyć za demokrację na frontach I Wojny Światowej. Na wojnie zostaje poważnie ranny, traci kończyny, twarz oraz wszystkie zmysły oprócz dotyku, co stało się inspiracją dla tych słów w „One”: Landmine has taken my sight, taken my speech, taken my hearing, taken my arms, taken my legs, taken my soul, left me with life in hell ~ Mina odebrała mi wzrok, odebrała mi mowę,  odebrała mi słuch, odebrała mi ręce, odebrała mi nogi, odebrała mi duszę, zostawiła mi życie w piekle.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=EzgGTTtR0kc

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Typ urodzony 9 sierpnia 1989 roku (czyli dokładnie 44 lata po zrzuceniu bomby atomowej na Nagasaki). Pomimo tego iż uważam się za życiowego farciarza, luzaka który urodził się w czepku pod szczęśliwą gwiazdą, to i tak nieszczęścia chodzą po mnie parami. Skończyłem technikum drogowe, zdałem maturkę i egzamin zawodowy. Obecnie jestem pasożytem i wrzodem na niezbyt zdrowym organizmie narodowym, studiuję historię na UMK