Eet Fuk

0

Słowa widoczne na jednej z gitar Jamesa Hetfielda. Owa gitara to ESP Explorer, która obecnie, będąc podpisana przez Jamesa, spoczywa w “House of Guitars”  czyli tam gdzie zespół nagrał album “Kill’em All”. Choć podczas nagrywania „Death Magnetic” została użyta do nagrania sola w utworze “Suicide & Redemption”.

Słowa oczywiście odnoszą się do eat  i fuck (jeść i pieprzyć). Podobno podczas trasy koncertowej promującej album „… And Justice For All” James został zapytany o przesłanie tych słów. Miał wówczas odpowiedzieć, iż są to rzeczy, które najbardziej lubi robić w życiu. Do zestawu ulubionych czynności Jamesa zaliczało się także SLIP (sleep ~ spać) jednak nie mieściło się już na korpusie gitary.

Udostępnij to

O autorze

Typ urodzony 9 sierpnia 1989 roku (czyli dokładnie 44 lata po zrzuceniu bomby atomowej na Nagasaki). Pomimo tego iż uważam się za życiowego farciarza, luzaka który urodził się w czepku pod szczęśliwą gwiazdą, to i tak nieszczęścia chodzą po mnie parami. Skończyłem technikum drogowe, zdałem maturkę i egzamin zawodowy. Obecnie jestem pasożytem i wrzodem na niezbyt zdrowym organizmie narodowym, studiuję historię na UMK