„Vader. Wojna totalna”: Premiera oficjalnej biografii zespołu 3 czerwca

0

Już 3 czerwca swoją premierę będzie miała książka „Vader. Wojna totalna”. To autoryzowana biografia polskiej legendy death metalu, na którą czekało wielu polskich fanów ciężkiego grania. Biografia zespołu Vader to opowieść przedstawiająca losy zespołu od samego początku aż po ostatnią płytę „Tibi Et Igni”. To także losy Piotra Wiwczarka, który jako nastolatek marzył o własnym zespole, który będzie wydawał płyty, kręcił klipy oraz zwiedzał cały świat. W kraju za żelazną kurtyną, gdzie szalała cenzura, mogło wydawać się to niewyobrażalne. „Wojna Totalna” to również książka o tym, że za spełnianie marzeń trzeba słono płacić.

Autorem publikacji jest Jarosław Szubrycht, m.in. publicysta „Polityki”, autor pierwszej na świecie biografii Slayera „Bez Litości” oraz muzyk zespołu Lux Occulta.

Książkę rekomenduje m.in. Nergal:

Historia Vadera to coś więcej niż historia jednego z najważniejszych zespołów deathmetalowych na świecie. To historia polskiego ekstremalnego metalu, od jego zarania do dzisiaj, a także barwna i dynamiczna opowieść o ludziach z prawdziwą pasją!

Publikację można kupić w przedsprzedaży tutaj. Po wpisaniu hasła „Vader” możecie uzyskać 25% zniżki.

Premiera oficjalnej biografii Vadera

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.