Tribulation opublikowało „The World”, trzeci singiel promujący nadchodzący album studyjny

0

26 stycznia czekają nas przynajmniej dwie istotne premiery płytowe. Oprócz budzącego żywe dyskusje albumu „Catharsis” Machine Head, swój czwarty krążek studyjny zaprezentują Szwedzi z Tribulation. Będzie on następcą „The Children Of The Night” z 2015 roku.

Kwartet nie trzyma fanów w niepewności i od kilku miesięcy raczy zapowiedziami albumu, który przyjmie nazwę „Down Below”. Grupa zaprezentowała wpierw teledysk do utworu „The Lament”, potem z kolei wypuściła EPkę „Lady Death”, na której znajduje się jeden z numerów z nadchodzącego longplaya. Dziś Tribulation opublikowało za to kawałek „The World”, który również ma za zadanie promować zbliżający się krążek. Przesłuchacie go poniżej.

W krótkim komunikacie na Facebooku zespół napisał:

Dziś prezentujemy nasz trzeci i jednocześnie ostatni singiel przed wydaniem nowego albumu. Nazywa się „The World”, a wizualizację do niego po raz kolejny stworzył Robert Piel.

Przypominamy, że Tribulation wystąpi w naszym kraju już w marcu. Szwedzi zagrają u boku Insomnium 18 marca w Warszawie i dzień później w Krakowie.

Insomnium + Tribulation
18 marca (niedziela) 2018, Warszawa, Progresja
19 marca (poniedziałek) 2018, Kraków, Kwadrat

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.