The Darkness wydadzą pierwszy album koncertowy

0

Już 15 czerwca ukaże się koncertowa płyta The Darkness. Pomimo że zespół do tej pory udostępniał niektóre ze swoich koncertów cyfrowo lub na pendrive’ach w kształcie gitar, to „Live At Hammersmith” będzie pierwszą płytą live dostępną w szerszej dystrybucji.

Występ grupy został nagrany w grudniu w słynnym londyńskim Eventim Hammersmith Apollo (niegdyś Hammersmith Odeon), gdzie swoje koncertówki nagrało m.in. Motorhead. The Darkness promowali swoją ostatnią płytę „Pinewood Smile”, więc wśród 19 utworów znalazły się nie tylko klasyki, ale też nowe kawałki.

Tracklista:

Open Fire
Love Is Only A Feeling
Southern Trains
Black Shuck
One Way Ticket
Givin’ Up
All The Pretty Girls
Barbarian
Buccaneers Of Hispaniola
Friday Night
Makin’ Out
Every Inch Of You
Solid Gold
Stuck In A Rut
Get Your Hands Off My Woman
Growing On Me
Japanese Prisoner Of Love
Christmas Time (Don’t Let The Bells End)
I Believe In A Thing Called Love

Album w wersji CD lub LP możecie zamówić z autografami na PledgeMusic.

Brytyjczycy już wkrótce ruszą w letnią trasę, by dalej promować „Pinewood Smile”. Zagrają u boku Hollywood Vampires jako support na koncertach w Europie. Niestety nie zagrają w Polsce, bo w Warszawie Hollywood Vampires będzie supportować Hollywood Undead.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!