Thaw ukaże się na winylu!

0

Wkrótce waszą kolekcję czarnych placuszków będzie mógł (i generalnie powinien) zasilić krążek Thaw pierwotnie wydany w 2015 roku.  Poniżej więcej informacji wprost ze źródła.

Improwizowane wydawnictwo czołowej polskiej ekipy black noise w końcu ukaże się na LP. Premiera 15 maja w Pagan Records.

Z perspektywy 2017 r. i polskiej sceny ekstremalnej znajdującej się aktualnie u twórczego szczytu, THAW może uchodzić za prekursorów rewolty na obrzeżach rodzimego black metalu. Ceniąc zawsze odwagę i otwartość bardziej niż czystość gatunkową, zespół wydał dwa duże albumy, które okazały się sporym sukcesem, oraz kilka innych, jeszcze bardziej eksperymentalnych wydawnictw. „St. Phenome Alley” jest jednym z nich. Składający się z dwóch, całkowicie improwizowanych, ponurych i mętnych kompozycji materiał pokazuje potencjał grupy, który wykracza poza wszelkie ograniczenia i łamie nawet najtwardsze reguły.

Wydana dotychczas na kasecie, limitowanym CD i w formacie cyfrowym, „St. Phenome Alley” w końcu dostępna będzie na winylu. Przedsprzedaż właśnie ruszyła.

http://www.pagan-records.com/webshop/shoper5/pl/p/THAW-St.-Phenome-Alley-LP-PRE-ORDER/9862

Udostępnij to

O autorze

Lockheed

Artysta-śmieszek, który nienawidzi pisać o sobie. Schodzę pod ziemię i wydobywam dźwięki - im cięższe, tym lepiej. Bluźnierstwo, alkohol, nienawiść, śmierć. Limitowany do 66 kopii.