Testament planuje wydać nowy album już w przyszłym roku

0

Amerykanie mają dobre wieści dla swoich fanów. Zaledwie kilka miesięcy temu ukazał się album zatytułowany „Brotherhood Of The Snake”, a muzycy już myślą o jego następcy. W rozmowie z Chuckiem Marshallem o planach grupy opowiedział wokalista Chuck Billy.

Tym razem nie zamierzamy zwlekać aż 4 lata. Naszym celem jest ograniczenie tego czasu do 2 lat. Mamy nadzieję, że nowy album ukaże się w przyszłym roku. Ostatnio myśleliśmy, że uwiniemy się szybciej, a wyszło inaczej. Sam nie wiem dlaczego. Tym razem nie chcemy tego powtórzyć. Powiedziałem Ericowi (Peterson – gitarzysta) podczas pracy w studio „Wiesz co? Ta płyta jest naprawdę super, ale nie chcę przechodzić tego, co ostatnio. Dlaczego nie zaczniemy pisać nowych rzeczy już teraz?”. Więc zdecydowaliśmy, że gdy nie jesteśmy w trasie, to zbieramy się razem, jammujemy i kolekcjonujemy pomysły, riffy i słowa.

Wygląda na to, że muzycy po pochlebnych opiniach o najnowszym albumie nie zamierzają robić żadnych przerw.

 

Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.