System Of a Down: Reaktywacja coraz bliżej?

0

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że doczekamy się na reaktywację System Of a Down. W zeszłym tygodniu zespół ogłosił swój pierwszy od dawna  występ, który odbędzie się w grudniu w Los Angeles w ramach KROQ’s Almost Acoustic Christmas. Informacja ta podsyciła wśród fanów SOAD nadzieję na to, że być może kroi się coś więcej niż tylko pojedynczy wspólny gig.

I oto mamy kolejne ogłoszenia – zespół zagra 25 kwietnia 2015 w Moskwie na kompleksie Olimpijskij. Nie jest to co prawda deklaracja wznowienia działalności zespołu, ani pracy nad nowym krążkiem, ale kto wie… Co więcej od grudnia do kwietnia jest trochę czasu i raczej zespół nie poleci do Rosji tylko po to by zagrać jeden koncert.

Co ciekawe, od niedawna uaktywnił się profil SOAD na Facebboku. Początkowo chłopcy zażartowali sobie publikując posta o treści:

Nie jest to co prawda zapowiedz nowego albumu, ani koncertu w Brazylii, ale macie zdjęcie psa.

Natomiast dzisiaj ogłosili, że pojawią się w Brazylii jako headliner na Rock In Rio 24 września 2015. Czekamy na dalsze ogłoszenia!

By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, krótko po zapowiedzi koncertu w Rosji, perkusista SOAD, John Dolmayan napisał na twitterze enigmatyczne zdanie:

Tak, to prawda.

Oczywiście nie wiadomo do końca o co mu chodziło. Wiemy natomiast, że zarówno on jak i Shavo są gotowi do reaktywacji SOAD. Serj do niedawna pochłonięty był swoim solowym projektem, jednak szybkie zerknięcie na jego stronę internetową pokazuje, że w dającej się przewidzieć przyszłości nie ma zaplanowanych własnych koncertów.

System of a Down

Udostępnij to

O autorze

potworzbagien

Co tu dużo mówić, kocham muzykę. Od Mety przez Rudego po System i Mansona. Uwielbiam odnajdywać perełki wśród młodych zespołów takich jak Avatar czy Reignwolf, wielką miłością pałam również do naszych rodzimych Kabanosów. Zaraz będzie ciemno!