Slayer prezentuje wideo do „Pride In Prejudice”

0

Thrash metalowcy ze Slayera zaprezentowali właśnie trzecie po „You Against You” i kawałka tytułowego wideo, promujące ich najnowszy album „Repentless”. Grupa stworzyła teledysk do utworu „Pride In Prejudice”, który dopełnia rozpoczętą przez zespół trylogię. Widzowi zostaje przedstawiona dalsza historia Wyatta, jednookiego bohatera, który był główną postacią w dwóch poprzednich clipach.

Teledysk został wyreżyserowany przez BJ McDonnella, który trzymał piecze nad dwoma wcześniejszymi obrazami. McDonnell komentuje:

Jestem szczególnie podekscytowany trzecim teledyskiem, bo nakręciliśmy go stylistycznie w inny sposób, niż dwa poprzednie. Tamte jawią się bardziej jak filmy akcji, ten z kolei jest bardziej jak dramat. Finał historii zabiera nas do świata, który ma złowieszczy nastrój, światło i mrok zderzają się ze sobą.

Kerry King dodaje:

Wielką przyjemnością była praca z BJem podczas tego projektu. Slayer jest znany z tego, że pozwala artyście być artystą, producentowi producentem, reżyserowi reżyserem i tak dalej. Z takim podejściem osiągamy całkowicie unikatową perspektywę, która nigdy nie różni się wiele od naszej. Przygotujcie się na wideo numer 3. To moje ulubione!

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!