Slayer: Kerry King będzie zdumiony negatywną reakcją na nowy krążek

0

W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiego magazynu Metal Hammer basista i wokalista Tom Araya oraz gitarzysta Kerry King pytani byli o ich reakcję odnośnie sugestii dotyczących obecnego składu Slayera, w którym na perkusji pojawi się Paul Bostaph, a gitarzystą zostanie Gary Holt — pojawiły się głosy mówiące, że „to nie jest już Slayer”.

Tom:

W przeszłości fani zawsze wiedzieli czego mogą oczekiwać. Jednak teraz nie wiedzą czego mają się spodziewać. Staraliśmy się ich zapewnić, że dostaną Slayera… i tak właśnie będzie! Social media działają w sposób natychmiastowy, więc i odpowiedz tym razem będzie natychmiastowa.

To będzie interesujące zobaczyć jakie będą pierwsze, początkowe reakcje. To wszystko sumuje się w emocje, które czuję tym razem.

Kerry dodaje natomiast:

Nie zwracam uwagi na cokolwiek w Internecie. Nie posiadam stron na profilach społecznościowych, ze względu na to głupie gówno. Ludzie się po prostu mądrzą. Jeżeli ci ludzie usłyszeliby [nadchodzącą] płytę i powiedzieli „Człowieku, to gówno”, to byłbym zszokowany. Jestem bardzo podekscytowany.

Najnowszy krążek Slayera ma się ukazać w sierpniu. Jest to pierwszy album grupy od powrotu Paula Bostapha w 2013 roku i dołączenia Holta podczas trasy koncertowej w 2011 roku. To jednocześnie pierwszy krążek Slayera na którym nieobecny będzie gitarzysta i założyciel zespołu Jeff Hanneman (chociaż na płycie pojawi się utwór napisany przez Jeffa).

metal hammer magazine cover Slayer

Udostępnij to

O autorze

potworzbagien

Co tu dużo mówić, kocham muzykę. Od Mety przez Rudego po System i Mansona. Uwielbiam odnajdywać perełki wśród młodych zespołów takich jak Avatar czy Reignwolf, wielką miłością pałam również do naszych rodzimych Kabanosów. Zaraz będzie ciemno!