„Slash. W jamie węża” – zaktualizowana biografia gitarzysty już wkrótce w sprzedaży

0

Już wkrótce na półki sklepowe trafi biografia gitarzysty Guns N’ Roses. Mowa tu o jedynym w swoim rodzaju Slashu.

Wydawnictwo In Rock ma gratkę dla prawdziwych fanów zarówno Gunsów, jak i samego Saula Hudsona – jest to obecnie najbardziej aktualna biografia gitarzysty, stworzona pod piórem Paula Stenninga. Jej premiera zaplanowana jest na czwartego lipca tego roku, jednak zamawiać możecie już dziś TUTAJ.

Co musicie wiedzieć o książce, zanim trafi do Waszej rockowej kolekcji?

W latach osiemdziesiątych samym tylko riffem „Welcome To The Jungle” porozstawiał glammetalową konkurencję po kątach. Wstępem do „Sweet Child O’ Mine” zabił ćwieka tym, który gderali, że w rocku już wszystko zagrano. W dłoniach Gibson Les Paul, w ustach Marlboro, pod ręką butla Jacka Danielsa. To wiemy o Slashu od lat. Dlaczego więc warto czytać jego biografię?
Aby dowiedzieć się, jak muzyk odkrywał swój talent i jak go doskonalił. Jak wdrapywał się na rockowy Olimp, przywracając hard’n’heavy właściwe, klasyczne proporcje. Przede wszystkim jednak jest to opowieść o pasji do muzyki, o specyficznym, intuicyjnym podejściu do jej tworzenia. Jest to również wnikliwa analiza wkładu gitarzysty w dokonania Gunsów, omówienie wszystkich albumów tego zespołu, jak również intrygujących projektów Slash’s Snakepit, Blues Ball, Velvet Revolver oraz płyt solowych.
„Slash. W jamie węża” to obowiązkowa lektura dla fana, przede wszystkim dlatego, że bardziej aktualna biografia artysty nie istnieje! Opowieść została doprowadzona do marca 2018 (z odnotowaniem polskich koncertów i, a jakże, „wątku Dodowego”). Zamieszczono też zaktualizowaną dyskografię, wykaz używanych przez Slasha instrumentów oraz mnóstwo innych ciekawostek.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.