Skid Row ogłosił nazwisko nowego wokalisty

0

Po zwolnieniu Johnnego Solingera, Skid Row w końcu ma nowego stałego wokalistę. Został nim ZP Theart znany wcześniej głównie z występów w Dragonforce, w którym się udzielał od 1999 do 2010. Theart brał udział w trasach koncertowych Skid Row w ubiegłym roku, po tym jak Tony Harnell odszedł z niego po zaledwie 9 miesiącach, w sylwestra 2015.

Nazwisko nowego członka grupy ogłosił basista zespołu, Rachel Bolan, który oznajmił również, że wkrótce w tym składzie zespół wejdzie do studia, aby nagrać nowy krążek.

Ponadto dodaje:

Kochamy tego gościa. On po prostu mieszka za daleko. Zajmiemy się jego przeprowadzką do Stanów, lecz to nadejdzie z czasem.

O wyborze Thearta wypowiedział się także gitarzysta, Dave „Snake” Sabo, który na łamach News-Press dał do zrozumienia, że nowy wokalista zrobił kawał dobrej roboty:

On przyszedł i stał się świetnym źródłem pozytywnej energii.  Gdy do nas dołączał doskonale znał nasze utwory. Potem zaczął w nich zmyślać i wszyscy byliśmy pod wrażeniem.

Pierwszy koncert w nowym składzie Skid Row zagra 13 maja w Las Vegas.

Udostępnij to

O autorze

Najkrótsza wizytówka "o mnie" brzmiałaby - Fan DOBREJ muzyki. Jestem w stanie słuchać wszystkiego(nawet w disco polo można znaleźć dobre rzeczy, zwłaszcza w tym z lat 90, oprócz techna, dubstepu(czy też jego metalowego odpowiednika zwanego DJENT) i typowego umpa umpa)). jeśli ma dobrą melodię, ciekawe zmiany tempa i przesłanie czyli krótko mówiąc ręce i nogi. Słucham wielu gatunków i odmian metalu, jednak gdybym z samego metalu miał wybrać to byłby to heavy metal i thrash. Mam bzika na punkcie dźwięku, u mnie musi wszystko dobrze brzmieć, wszystko być na swoim miejscu a jednocześnie widoczne, przez co mam straszną słabość do basu. Krótko mówiąc jestem audiofilem.Miało być krótko, a się rozpisałem, a i tak każdy z Was będzie pamiętać tylko to, że nie lubię Slayera.