Shawn Crahan (Slipknot): „Stworzyliśmy niesamowite utwory na nowy album”

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Amerykanin potwierdził, że trwają prace nad następcą „5: The Gray Chapter”. Pomimo powrotu Corey’a Taylor’a do Stone Sour, jego koledzy z Slipknot nie zamierzają się zatrzymywać. W wywiadzie dla WRIF ‘Clown’ opowiedział o procesie tworzenia nowych utworów:

Piszemy jako zespół, także z Corey’em. Obecnie próbujemy zaczerpnąć nieco oddechu po trasie promującej ostatnie wydawnictwo. Bardzo tego potrzebowaliśmy. Taylor skupia się obecnie głównie na Stone Sour, ale w pełni to akceptujemy. My zaczęliśmy pisać materiał na kolejny album Slipknot. Nie ukrywamy tego przed nim. Wie, że jak tylko do nas powróci, to dostanie gotowe szkielety utworów.

Fani nie powinni oczekiwać nowego nagrania w najbliższym czasie. To nie jest tak, że siedzimy bezczynnie. Część z nas robiła to przez blisko 20 lat, ale na pewno nie tym razem. Taki jest nasz styl pisania nowych utworów. Mieliśmy dzięki temu wiele radości przy tworzeniu „The Gray Chapter”. Kilku z nas nie tworzyło razem przez 15 lat, więc wyglądało to nieco dziwnie, ale to był dla nas dobry czas.

Nie potrzebujemy wielkiego, modnego studia i tony sprzętu, aby napisać nowy album. Możemy po prostu pójść do jednego z nas i pisać w jego domu. Czy to oznacza, że jesteśmy w studio? Czy zawsze trzeba iść do wielkiego studia i wydać tam masę kasy? Ja tak nie uważam. Mamy wiele nagrań z ostatnich 3 lat, które brzmią niesamowicie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.