Scream Maker udostępnia swoją dyskografię za darmo

0

Przemysł muzyczny zmienia się w błyskawicznym tempie. Za przykład mogą posłużyć winyle, których los wydawał się policzony już 20 lat temu, a tymczasem dzisiaj stanowią atrakcyjny produkt. Zespoły muszą dopasowywać się do wymogów rynku, czego efektem jest darmowe udostępnienie w sieci albumów przez Metallikę, Radiohead, czy U2. Na podobny krok zdecydował się polski przedstawiciel heavy metalu – Scream Maker.

Dzielenie się jest dobre – mówi Przemek, perkusista zespołu.

Kapela udostępniła właśnie wszystkie swoje wydawnictwa do darmowego pobrania z sieci. Chodzi o albumy „We Are Not The Same”, „Livin’ in the Past” i „Back Against the World”. To w sumie niemal trzy godziny muzyki.

qr sm 2017 z tlem v4

Wystarczy zeskanować QR kod z grafiki, którą zamieściliśmy na naszym Facebookowym profilu i muzyka jest Wasza! – zachęca bębniarz.

Scream Maker powstał w 2010 r. w Warszawie. Dotąd zagrał około 250 koncertów z gwiazdami takimi jak Judas Priest, Slayer, Motorhead, Saxon, a także cztery trasy koncertowe w Chinach. Swój „znak jakości” do muzyki zespołu przyłożyli m.in. Jordan Rudess z Dream Theater, który skomponował intro do jednego z wydawnictw zespołu, Rosław Szaybo, światowej sławy grafiki, który projektował dlań okładkę, czy Alessandro Del Vecchio, producent gwiazd ze znanej wytwórni Frontiers Records, dbający o brzmienie płyt zespołu.

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."