Scott Ian (Anthrax) wystąpi w odcinku „The Walking Dead”

0

Gitarzysta thrash metalowców z Anthrax, Scott Ian, zagra gościną rolę w drugiej połowie 5. sezonu popularnego serialu „The Walking Dead”. Muzyk udokumentował swoją niedawną transformację w zombie w ostatnim odcinku „Scott Ian’s Bloodworks”. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Scott wystąpił już wcześniej w jednym z webisodów „The Walking Dead” z 2011 roku. Gitarzysta mówił wtedy, jak do tego doszło:

Znam Grega Nicotero (producenta „The Walking Dead” – przyp. red.). Mamy wspólnego przyjaciela, Kirka Hammetta z Metalliki. Spotkałem Grega pod koniec lat 80, ponieważ Kirk jest wielkim kolekcjonerem pamiątek związanych z horrorami.

Ian został też wtedy zapytany, dlaczego metalowi muzycy tak bardzo kochają horrory:

To zawsze było w ścisłym powiązaniu. Metalowi goście są strasznymi nerdami. (śmiech) Duży procent z nich to maniacy horrorów, science fiction, komiksów czy fantasy. Więc jeśli nagle masz jakiś przypływ gotówki, to myślisz: „Wow, mogę teraz kupić tę głowę zombie z tego filmu!”

Scott Ian (Anthrax) wystąpi w odcinku "The Walking Dead"
Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!