Scott Ian (Anthrax) nie chciałby dołączyć do żadnego z rodów w „Grze o Tron”

0

Niedawno zakończył się 5. z kolei sezon serialu „Gra o Tron”. W związku z tym Scott Ian, który jest wielkim fanem ekranizacji sagi George’a R. R. Martina, rozmawiał na temat serii z Music Choice. Gitarzysta został zapytany o ród z Westeros, do którego chciałby najbardziej należeć:

Jeśli mógłbym wybrać któryś ze szlacheckich domów w „Grze o Tron”, to nie wybrałbym żadnego. Nie dołączyłbym do żadnej z tych parszywych, wypełnionych okropnymi ludźmi rodzin. Byłbym jednym z Wolnych Ludzi. Mieszkałbym na północy, za murem, miałbym małą jaskinię i polowałbym na króliki. Żyłbym według swoich zasad, uważałbym na Białych Wędrowców i inne stworzenia, żyjące na północy. Zdałbym się po prostu na siebie.

Anthrax i „Gra o Tron” to wcale nie tak odległe światy – thrash metalowcy nagrali jakiś czas temu utwór, który znalazł się na poświęconej serialowi składance „Catch The Throne: The Mixtape Volume II”.

Fanów serialu zachęcamy do zakupów w sklepie pinkponk.me. Znajdziecie tam dużo ciekawych gadżetów m.in. związanych z Grą o Tron.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!