Saxon kończy prace nad nową płytą

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W rozmowie z kanadyjskim The Metal Voice Biff Byford (wokalista) oraz Doug Scarratt (gitarzysta) brytyjskiej grupy Saxon odpowiedzieli na pytania o następcę „Battering Ram”.

Możliwe, że na następnym albumie zrobimy jakiś wyjątkowy duet. To dla nas dość eksperymentalne. Nagraliśmy już 7 utworów i pracujemy nad kolejnymi 3. Chcemy, aby finalnie na płycie znalazło się około 13-14 kawałków. Skończyłem rejestrować wokale jeszcze zanim weszliśmy do studia. Kiedy jesteśmy w trasie festiwalowej to staramy się wynajmować studio przynajmniej na tydzień. Nowe wydawnictwo będzie wyprodukowane przez Andy’ego Sneapa. Obecnie pracuje z Judas Priest, ale powróci do nas w październiku. Album ukaże się w 2018 roku, może już w styczniu. Napisałem tekst o ‚Nosferatu’ Brama Stokera. To bardzo mroczny utwór. Nagrywamy także numer na cześć Motorhead zatytułowany „They Played Rock And Roll”

Wygląda na to, że heavy metalowi weterani nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.