Roman Kostrzewski wystąpi w filmie „Moja Wina”

0

Na facebookowej stronie Kata & Romana Kostrzewskiego pojawiła się informacja, że kultowy polski wokalista wystąpi w filmie „Moja Wina”. W zamyśle jest to czarna komedia o materializacji ludzkich myśli, czyli o tym, że jest tak jak myślimy, że jest. Zdjęcia odbyły się 10 lipca w prosektorium Houdini Games. Jak można zauważyć na zdjęciach, Roman wcielił się w rolę patologa i trzeba przyznać, że ta postać bardzo do niego pasuje.

Informacje o filmie:

Żyjesz w kraju, w którym ślimak i kret mają lepszą opieką prawną niż Ty. Posiadanie odmiennych poglądów od reszty społeczeństwa uznawane jest za chorobę psychiczną. Zdaniem rzecznika rządu bezdomność to styl życia, a większość obywateli myśli, że nic nie da się zmienić… A może to jakaś „zbiorowa hipnoza”?

roman_kostrzewski

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.