Robert Trujillo ocenia „Hardwired…To Self-Destruct”

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Metallica jest obecnie na trasie promującej „Hardwired…To Self-Destruct”. Z tej okazji przed koncertem w Chile, Robert Trujillo udzielił wywiadu Cooperativa, w którym opowiedział o swoich odczuciach odnośnie najnowszego wydawnictwa.

Jestem z niego zadowolony. Został bardzo dobrze odebrany. Nie wiem, czy mogliśmy wymarzyć sobie lepsze wydawnictwo.

Nigdy nie wiesz, jak zostaniesz przyjęty. Przy tych nagraniach zrobiliśmy wszystko po swojemu. Jestem dumny z produkcji. Uwielbiam brzmienie bassu na tym albumie – jest bardzo mocne.

Basista został także zapytany o pewne podobieństwa pomiędzy utworami z „Hardwired…To Self-Destruct” a poprzednimi albumami:

Tworzymy wspólnie. Moim zdaniem „Death Magnetic” było pierwszym krokiem, a teraz zrobiliśmy drugi. Czekam na kolejny. Jesteśmy zadowoleni ze wszystkiego, co związane z nową płytą. Producent zadbał o świetne brzmienie, nowe pomysły, nowe trasy koncertowe…To wspaniałe uczucie, gdy stajesz się starszy, ale twoja kariera wciąż daje ci tyle zabawy.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.