Rob Halford trafi pod skalpel

0

W czasie gdy fani Judas Priest czekają na nowy album „Redeemer Of Souls”, wokalista zespołu Rob Halford, zdecydował się na operację przepukliny pępkowej. To już druga operacja której poddaje się frontman, po tym jak w zeszłym roku chirurdzy zajęli się kręgosłupem Metalowego Boga.

Rob Halford w rozmowie z ABC News Radio na temat swojego stanu zdrowia powiedział, że:

Moi doktorzy zawsze mi mówili: „Możemy się tym zająć”, na co ja odpowiadałem: „Przyzwyczaję się do tego.” [Do przepukliny pępkowej – przyp. red.] Lekarz dodawał wtedy, że: „Jeżeli nie sprawia ci to żadnego dyskomfortu, to powinieneś to zostawić takie jakie jest. Ale nie wygląda to zbyt pociągająco, prawda?”

Takie jest życie. Natomiast najpiękniejszą rzeczą w muzyce heavy metalowej jest jej nieśmiertelność. Muzyka jest nieśmiertelna, ale jej twórcy nie są już obdarzeni takim atrybutem.

Rob Halford trafi pod skalpel

Udostępnij to

O autorze

materonin

Sierżant rezerwy, spawacz i wokalisto-basista kapeli Heat Affected Zone. Jestem wyznawcą Dio oraz zwolennikiem grania, słuchania, podnoszenia i picia ciężkich rzeczy. Żeruję w mosh pitcie i wciągam kofeinę. "Second sun is rising to eclipse the first" STAY HEAVY! \m/