Red Smoke Festival: Już wkrótce do sprzedaży trafi ostatnia pula karnetów

0

Red Smoke Festival bije w tym roku rekordy popularności! Choć od momentu wprowadzenia wejściówek do sprzedaży minęło kilka dni, dwie najtańsze pule zostały wyprzedane, co stanowi 66,6% całości. Już wkrótce w sprzedaży pojawi się jeszcze jedna pula, trochę mniejsza niż poprzednia, w cenie 110 zł, a następnie bilety jednodniowe za 60 zł!

Nie warto więc zwlekać z kupnem wejściówek, gdyż potem możecie się rozczarować i żałować zaprzepaszczonej okazji. A zapewniamy, że będzie czego, szczególnie biorąc pod uwagę dwie nowe kapele, które właśnie dołączyły do składu: 

MaidaVale (Szwecja)
Cztery dziewczyny w psychodelicznym retro rockowym klimacie. W tym roku zasilają większość dużych festiwali w Europie. Można powiedzieć, że od razu wskoczyły bardzo wysoko, a to dopiero początek.


ogłoszeniemaidavale

Bone Man (Niemcy)
Stonerowe trio reprezentujące psychodeliczne brzmienia. Eksperymentują z różnymi wpływami jednak ciągle pozostają w stonerowej otoczce. Własnie wydają nową płytę, „III”, której premiera odbędzie się za dwa miesiące. 

ogłoszenieboneman
Festiwal odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Pleszewie. Poza wspomnianymi wyżej kapelami dotychczas ogłoszono Re-Stoned oraz Elder, a to jeszcze nie koniec zapowiedzi – zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony eventu, a także wydarzenia w naszym kalendarzu

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.