Philip Anselmo: Posłuchaj najnowszego utworu ‚Bad Donut’, nagranego przy współpracy z Billem Moseleyem

0

Za kilka dni odbędzie się premiera wyjątkowej EPki „Songs of Darkness and Despair”, w której nagranie zaangażowani byli Philip Anselmo oraz Bill Moseley, popularny amerykański aktor (znany m.in. z takich produkcji jak „Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną 2”). Artyści od wielu lat pragnęli stworzyć coś razem, jednak z powodu napiętych harmonogramów udało się to zrealizować dopiero teraz.

Moseley zajął się napisaniem tekstów na wydawnictwo, pierwotnie nie planował ich wykonywać w studio. Przekonał go jednak do tego Anselmo, który z kolei odpowiada za warstwę instrumentalna. Jak sam komentuje:

Każdy kawałek jest inny, gdyż jak najlepiej chciałem oddać wizję z tekstów Billa. Jak się okazało, do tego potrzebny był on sam, gdyż ma unikalny dobór słów i fraz. Kocham Billa Moseleya, nie mogę się doczekać ponownej współpracy!

Muzycy na zachętę opublikowali utwór ‚Bad Donut’. Materiał „Songs of Darkness and Despair” ukaże się 20 stycznia, nakładem wytwórni Housecore Records!


song_of_darkness

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.