Partia Kukiz ’15 wkracza do dyskusji o rozmiarach strefy Golden Circle

2

Kolejne ogłaszane przez Live Nation Polska koncerty do kolejne powody do bliższego przyjrzenia się praktykom, które ma w zwyczaju ten organizator. Jak zauważył fanpage Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom, przy okazji sprzedaży biletów na koncerty Depeche Mode w przyszłym roku, organizator manipuluje grafikami przedstawiającymi rozmiar GC i płyty i to w trakcie trwania sprzedaży! Coś niesłychanego i zasługującego, na przyjrzenie się takim praktykom przez organy państwowe.

Zanim jeszcze sprawa wypłynęła na szersze wody, została skomentowana przez oficjalny fanpage partii Kukiz ’15:

Jesteśmy ciekawi, jak będą się toczyć dalsze losy tej sprawy. Polecamy przypomnienie sobie ostatnią aferę z koncertem Guns N’ Roses oraz komentarze pod całym wpisem „Kleryków”. Niestety – jak widać – to my, Klienci, nadal jesteśmy wykorzystywani i po prostu… oszukiwani.

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!