Oli Sykes (Bring Me the Horizon) o nowej płycie: „Podoba nam się pomysł pójścia z głównym nurtem”

0

Wiadomo już, że zespół pracuje nad nowym materiałem. Ponoć panowie mają około 30 luźnych i niesprecyzowanych pomysłów. Wokalista, w wywiadzie z Kerrang Magazine, tłumaczył, w jakim kierunku grupa zmierza na nowym albumie:

Nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek nasz fan był zaskoczony, że nowy krążek brzmi inaczej od poprzedniego. Można powiedzieć, że wiem, w którą stronę chcę iść, a przy pisaniu wszystko układa się w spójną całość. Chcemy zmieniać się i iść naprzód. Podoba nam się pomysł pójścia z głównym nurtem. Nie wstydzimy się tego i nie postrzegamy jako sprzedania się. Bardziej jako świetne wyzwanie, aby tworzyć muzykę, która spodoba się większej ilości osób. Takim jednak, którzy wciąż zachowają to, kim jesteśmy. Taki jest nasz cel. Tak np. postępuje Twenty One Pilots. Są popularni i przystępni, nie tracąc istoty tego, kim są i swojej integralności. To prawdziwe wyzwanie teraz.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.