Obituary: Premiera najnowszego albumu już w marcu

0

Amerykańscy weterani death metalu z Obituary potwierdzili, że premiera ich dziesiątego albumu studyjnego odbędzie się 17 marca. Krążek został zatytułowany po prostu „Obituary” i ukaże się nakładem Relapse Records.

Jak twierdzi wokalista, John Tardy, wydawnictwo będzie podsumowaniem ich dotychczasowej twórczości, stąd taki, a nie inny tytuł:

Kiedy piszemy kawałki tytuły utworów i albumu są ostatnią rzeczą, o której myślimy. To właśnie utwory przemawiają, a jako, że mamy na koncie dziesięć krążków i prawie trzy dekady działalności, uznaliśmy, że to najbardziej odpowiedni moment na wydanie wydawnictwa „self-titled”.

01. Brave
02. Sentence Day
03. Lesson In Vengeance
04. End It Now
05. Kneel Before Me
06. It Lives
07. Betrayed
08. Turned To Stone
09. Straight To Hell
10. Ten Thousand Ways To Die

obituaryselftitledcover

Przypominamy, że kilka miesięcy temu grupa potwierdziła, że jest w formie, grając koncerty w Warszawie i Katowicach. Zapraszamy do relacji pierwszego z nich, a także wywiadu z gitarzystą, Trevorem Peresem, który udało nam się przeprowadzić!

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.