Nowy program historyczny Ozzy’ego i Jacka Osbourne’ów już jutro

0

Już jutro, 24 lipca, na amerykańskim kanale History odbędzie się premiera programu Ozzy’ego Osbourne’a i jego syna Jacka.

„Ozzy & Jack’s World Detour”, czyli objazd po świecie Ozzy’ego i Jacka to 10-cio odcinkowy serial, w którym szalony Książę Ciemności i jego syn odwiedzają interesujące miejsca, takie jak Mt. Rushmore, Stonehenge, The Alamo (który to pomnik Ozzy sprofanował 30 lat temu oddając na niego mocz w sukience Sharon), Roswell, osadę Jamestown oraz Sun Studio. Pierwszy, jutrzejszy odcinek będzie poświęcony właśnie Jamestown:

Ozzy i Jack zapędzają się do historycznego Jamestown w stanie Virginia. Jack jest zdeterminowany, by odkryć czy którykolwiek z Osbourne’ów był wśród pierwszych brytyjskich osiedleńców w Stanach, ale Ozzy ma obsesję na punkcie myśli, czy ci osadnicy (i być może odlegli krewni) uciekali się do kanibalizmu. Na drodze do Jamestown chłopaki robią parę objazdów, by pojeździć czołgiem z II Wojny Światowej, odwiedzają grób, w którym leży ramię Stonewalla Jacksona i pędzą przez kolonialny Williamsburg.

Niestety jak na razie polski oddział History nie ma w planie transmisji serialu, ale zapowiedź pierwszego odcinka możecie zobaczyć tutaj.

ozzy-and-jack-2

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!