Nowy album Testament już w przyszłym roku

0

Frontman Testament – Chuck Billy – zdradził, że zespół rozpocznie pisanie nowego materiału, kiedy tylko tournee ze Slayerem dobiegnie końca. Ostatnie koncerty tej części trasy planowane są na sierpień.

Billy dodaje, że zespół woli pisać nowy materiał, gdy nie jest w drodze – „zazwyczaj nie zostaje w nas żadna pokoncertowa adrenalina, więc wszyscy relaksują się w swoich pokojach hotelowych”.

To będzie ostatnie okrążenie trasy wspierającej nasz najnowszy album – „Brotherhood of the Snake”. Chcemy, żeby nasza uwaga skupiła się na procesie pisania piosenek. Chcemy wydać nowy album w 2019 roku, więc niedługo musimy zaczynać tworzyć. Eric i ja jesteśmy głównymi autorami piosenek, chociaż oczywiście jesteśmy otwarci na wszystko, co inni chcą wnieść do tego zespołu. Eric wymyśla te wszystkie niesamowite riffy, ja piszę do nich teksty. Grzebiemy się w tym, aż powstanie szkielet utworu. Potem go uzupełniamy; Alex, Steve i Gene wypełniają to wszystko swoim talentem. To szalone!

Miejmy nadzieję, że cały proces pisania i wydawania nowego albumu nie przeciągnie się do dwóch lat, jak było w przypadku „Brotherhood of the Snake” wydanego w 2016 roku.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.