Nowy album Slasha gotowy!

0

Dużo się ostatnio dzieje u gitarzysty. Cały czas jest w trakcie reunionowej trasy z Guns N’ Roses. Dlatego też fani jego solowego projektu zastanawiali się, czy Slash znajdzie czas, aby nagrać coś nowego. Okazuje się, że to pracowity facet, bo materiał jest już gotowy i ukaże się jeszcze tego roku. Zdradził to wokalista grupy – Myles Kennedy – w wypowiedzi dla  WRIF:

Właśnie zakończyliśmy nagrywanie. Kończyłem swoje wokale przez ostatni tydzień. Mamy następny album. Prawdopodobnie ukaże się w późniejszej części tego roku.

Nieco wcześniej Slash zdradzał, że jest podekscytowany tworzeniem nowego materiału, który zawiera świetne utwory brzmiące doskonale na żywo. Mówił też, że jest bardzo zadowolony ze swoich współpracowników. Wygląda na to, że wbrew pesymistycznym przewidywaniom niektórych fanów zespół ma się dobrze, a gitarzysta nie zamierza z niego rezygnować ani go zaniedbywać.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.