Nocny Kochanek prezentuje klip do utworu „Piątunio”

0

Dzisiaj, tj. w piątek, 5 lutego ma miejsce premiera klipu do utworu „Piątunio” zespołu Nocny Kochanek. Teledysk został nakręcony na planie zdjęciowym komediowego serialu internetowego „KORPO”. Oprócz samego zespołu w klipie wystąpił Łukasz „Kierownik” Skalik – aktor i producent internetowych seriali. Realizacją zdjęć zajął się Łukasz Jedynasty.

Jak mówi wokalista grupy – Krzysztof Sokołowski:

Przecież każdy z nas czeka na piątunio! Jest to dzień, w którym otwierają się przed nami nie tylko drzwi wyjściowe z roboty, ale drzwi do nowego, lepszego jutra… i pojutrza. „Piątunio” to przedsmak trasy koncertowej Hewi Metal Pany 2016 rozpoczynającej się 26 lutego, podczas której działanie piątunia na pewno będzie odczuwalne co najmniej podwójnie.

Jest to już czwarty klip Nocnych Kochanków promujący ich album zatytułowany „Hewi Metal”, który został wydany przez Hand2Band w listopadzie 2015 roku.

Płyta „Hewi Metal”, którą mieliśmy okazję zrecenzować, to dziesięć heavy metalowych kompozycji ubarwionych humorystycznymi tekstami. Album można dostać w dobrych sklepach muzycznych oraz na stronie: www.nocnykochanek.pl

KORPO to paradokumentalny serial komediowy, przedstawiający losy pracowników firmy „Korpopol” (sp.zło.o.). Cały serial do obejrzenia pod adresem http://youtube.com/KORPO

Teledysk:

 

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.