Nocny Kochanek debiutuje na 2. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce

0

Czy Nocny Kochanek się sprzedał? Oczywiście! Co więcej – nadal się sprzedaje i to nie byle jak. Zespół niespełna dwa tygodnie po premierze swojego drugiego albumu „Zdrajcy Metalu”, który jako pierwsi bardzo dobrze oceniliśmy, odniósł sukcesy, jakich mogą pozazdrościć im weterani ciężkiego grania w Polsce. Bez wsparcia wielkich korporacji, stacji radiowych i telewizyjnych głównego nurtu Nocny Kochanek zadebiutował dziś na 2. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, wyprzedzając tym samym swoich idoli: Metallikę, Guns n’ Roses czy Stonesów.

olisGrupa przez ostatnie tygodnie sprzedała około 3 tysięcy płyt, pnie się w górę na liście Turbo Top w Antyradiu (obecnie numer 9), zaliczyła 2. miejsce w bestsellerach sprzedaży w Empiku i nadal okupuje  1. w kategorii „ciężkie brzmienia”. Ponadto klip do pierwszego numeru Kochanków przekroczył milion odtworzeń na youtubie, a według statystyk Spotify „Zdrajcy Metalu” podbili listę „Polska Viral 50” w tydzień.  6 utworów z płyty zajęło  16., 19., 30., 31., 32. i 35. miejsce w zestawieniu najczęściej słuchanych kawałków. Z kolei w naszym podsumowaniu roku 2016 wybraliście Krzyśka Sokołowskiego w kategorii „Najlepszy polski wokalista”. Jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze, o co całe to zamieszanie i jak Nocny Kochanek radzi sobie na scenie, szczegóły trasy koncertowej ruszającej już w lutym znajdziecie TUTAJ

Empik

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.