Muzycy Avenged Sevenfold wskazują utwory, które najbardziej lubią wykonywać

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Amerykanie znajdują się obecnie na trasie koncertowej, podczas której występują u boku Metalliki. Znaleźli jednak chwilę czasu, aby podczas rozmowy dla Build Show odpowiedzieć na pytania fanów. Jednym z nich było wskazanie utworu z dyskografii Avenged Sevenfold, którego granie sprawia im najwięcej przyjemności.

Johnny Christ: Moim ulubionym utworem pozostaje ‚A Little Piece of Heaven’ (z albumu „Avenged Sevenfold”). To bardzo zabawny kawałek, którego wykonywanie daje nam wiele radości. Ma satyryczny tekst i wciąż na koncertach robi duże wrażenie.

M. Shadows: Nigdy nie znudzi mi się granie ‚Nightmare’ (z albumu „Nightmare”), bo publika zawsze reaguje bardzo dobrze, a sam utwór nie jest trudny do zaśpiewania z uwagi na wiele fragmentów, w których fani wykrzykują słowa. Niektóre kawałki wykonujemy często, co może być w pewnym stopniu nudne, ale na pewno nie dotyczy to ‚Nightmare’, które z uwagi na udział fanów daje mi wiele radości.

Brooks Wackerman: Wskażę ‚God Damn’ (z albumu „The Stage”). To najkrótszy kawałek i najkrótsza odpowiedź. (śmiech)

Zacky Vengeance: Jak dla mnie, zwłaszcza na tej trasie, wielką frajdę daje granie ‚Hail to the King’ (z albumu „Hail to the King). Jest w nim wiele przestrzeni, możesz usłyszeć, jak bardzo otwarty jest ten numer. To perfekcyjny kawałek na stadiony. Czasami aż za dużo dzieje się w tak krótkim czasie. Podobnie jest z ‚God Damn’. ‚Hail to the King’ to 10-minutowy utwór wciśnięty w 4 minuty.

Podczas spotkanie nieobecny był gitarzysta zespołu – Synyster Gates, któremu urodziło się dziecko. Nie poznaliśmy więc jego typu. Macie co do tego jakieś przewidywania?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.