Mustaine o prowadzeniu samochodu bezpieczeństwa: „Myślałem, że będę jechał o wiele szybciej”

0

W ostatnim wywiadzie dla portalu The Leader, lider Megadeth przyznaje, że jest rozczarowany swoim pierwszym występem w roli pace drivera. Dave Mustaine który miał okazję prowadzić samochód bezpieczeństwa podczas wyścigu NASCAR Sprint Cup Series na torze Watkins Glen International 9 sierpnia 2015 wspomniał również, że wydawca 15. albumu Megadeth jest zachwycony nadchodzącym krążkiem.

Dave Mustaine o prowadzeniu samochodu bezpieczeństwa:

Myślałem, że będę jechał o wiele szybciej. Sam posiadam Aston Martina, więc przyzwyczajony jestem do szybkiej jazdy.

I choć może nie jestem najszybszym gitarzystą na świecie to myślę, że wyścigi i heavy metal mają ze sobą wiele wspólnego.

O nadchodzącym krążku Megadeth:

Sami go ocenicie, gdy już będzie gotowy. Nasz wydawca stwierdził, że to będzie nasze najlepsze nagranie w ostatnich 15 latach. Nieco mnie to uraziło, ale też i podjarało. To tak jakby ci ktoś powiedział: „Wow człowieku, nie wiedziałem, że potrafisz jeszcze stworzyć coś tak dobrego.”

Udostępnij to

O autorze

materonin

Sierżant rezerwy, spawacz i wokalisto-basista kapeli Heat Affected Zone. Jestem wyznawcą Dio oraz zwolennikiem grania, słuchania, podnoszenia i picia ciężkich rzeczy. Żeruję w mosh pitcie i wciągam kofeinę. "Second sun is rising to eclipse the first" STAY HEAVY! \m/