Metallica wykonała w Szwajcarii cover Celtic Frost

0

Jak już zdążyliśmy zauważyć, na obecnej europejskiej trasie koncertowej Metallica postanowiła zaskoczyć swoich fanów. W każdym kolejnym państwie przez moment na scenie zostają tylko Rob i Kirk, by wykonać cover utworu charakterystycznego dla danego kraju. Nie inaczej było w szwajcarskiej Genewie, gdzie Trujillo do spółki z Hammettem wykonali numer „Procreation of the Wicked” z repertuary kultowego Celtic Frost. Cover został zadedykowany zmarłemu w październiku 2017 roku muzykowi grupy, Ericowi Ainowi. Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Na wcześniejszych koncertach panowie pozwoli sobie wziąć na warsztat między innymi „Jožina z Bažin” (w Pradze), „A Legjobb Méreg” (w Budapeszcie), „Marmor, Stein und Eisen Bricht” czy „Major Tom” (oba w Stuttgarcie).

Metallica wystąpi w Polsce już 28 kwietnia w Krakowie. W redakcji zastanawiamy się, jaki charakterystyczny dla naszego kraju utwór wykonają Kirk i Rob. Jeśli również chcecie się dołączyć do naszych spekulacji, zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanej w tym celu ankiecie!

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.