Metallica szuka materiałów do boksów „Justice” i „Black Album”

0

Choć Metallica dopiero przygotowuje się do wydania obszernego boksu „Master of Puppets”, który ukaże się 10 listopada, już poszukuje materiałów do kolejnych wydawnictw. Remastery oraz boksy „…And Justice for All” oraz „Black Album” powinny ukazać się w przyszłym roku, więc zespół prosi o pomoc fanów w dostarczeniu archiwalnych materiałów z tego okresu:

Z boksami Kill ‚Em All i Ride the Lightning za nami i z Master of Puppets za mniej niż miesiąc, czas brnąć do przodu z …And Justice for All i Metallica.

Jak pamiętacie, prosiliśmy was o pomoc w składaniu pierwszych trzech boksów i, by być pewnym, że na wszystkich tych wydawnictwach fani zostawią swój ślad, będziemy robić to znów! Szukamy czegokolwiek i wszystkiego co macie od sierpnia 1987 do lipca 1993… zdjęcia (zrobione przez was!), ulotki, bilety, przepustki za scenę i jakiekolwiek macie pamiątki z tamtego czasu. Również, jeśli przeprowadzaliście wywiady z Jamesem, Larsem, Kirkiem lub Jasonem w tamtym czasie i wciąż macie nagranie, dajcie nam znać!

Zostawcie swój ślad na tych albumach pisząc do nas na submissions@metclub.com by podzielić się waszą historią i otrzymać więcej informacji na temat zgłoszenia tych małych części historii. Nic nie jest za małe lub za banalne… podzielcie się swoimi archiwami z innymi fanami i dołączcie do zabawy z nami idąc ścieżką wspomnień.

A czy Wy macie coś, czym moglibyście podzielić się z Metalliką?

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!