Metallica: Oficjalne wideo z koncertowego debiutu ‚Confusion’ i występu z Lang Langiem

0

Metallica kontynuuje wprowadzanie nowych utworów do swojej setlisty koncertowej. Dotychczas oprócz singlowych numerów zostały zaprezentowane Halo on Fire‚ i ‚Now That We’re Dead podczas występu w Seulu z 11 stycznia.

Tydzień później odbył się koncert w Pekinie, podczas którego został zagrany utwór otwierający drugą płytę ‚Hardwired…To Self – Destruct’ i po raz kolejny zostało to zarejestrowane i opublikowane na kanale Youtube.

Oprócz tego została wykonana niecodzienna wersja ‚One’ z pianistą Lang Langiem, który pierwotnie wystąpił z Metalliką na rozdaniu nagród Grammy w 2014 r.

Największą niespodzianką był jednak brak ‚Master of Puppets’, ‚Hardwired’ i ‚Seek And Destroy’ spowodowany przez cenzurę, która obowiązuje w Chinach.

01 Hit the Lights
02 Atlas, Rise!
03 King Nothing
04 The Memory Remains
05 The Unforgiven
06 Now That We’re Dead
07 Moth Into Flame
08 Harvester of Sorrow
09 Confusion
10 Halo on Fire
11 Sad But True
12 Wherever I May Roam
13 For Whom the Bell Tolls
14 The Day That Never Comes
15 Creeping Death
16 One
17 Nothing Else Matters
18 Enter Sandman

Udostępnij to

O autorze

Najkrótsza wizytówka "o mnie" brzmiałaby - Fan DOBREJ muzyki. Jestem w stanie słuchać wszystkiego(nawet w disco polo można znaleźć dobre rzeczy, zwłaszcza w tym z lat 90, oprócz techna, dubstepu(czy też jego metalowego odpowiednika zwanego DJENT) i typowego umpa umpa)). jeśli ma dobrą melodię, ciekawe zmiany tempa i przesłanie czyli krótko mówiąc ręce i nogi. Słucham wielu gatunków i odmian metalu, jednak gdybym z samego metalu miał wybrać to byłby to heavy metal i thrash. Mam bzika na punkcie dźwięku, u mnie musi wszystko dobrze brzmieć, wszystko być na swoim miejscu a jednocześnie widoczne, przez co mam straszną słabość do basu. Krótko mówiąc jestem audiofilem.Miało być krótko, a się rozpisałem, a i tak każdy z Was będzie pamiętać tylko to, że nie lubię Slayera.