Kirk Hammett: „Znalazłem sposób, aby ponownie połączyć się z moją gitarą”

4

Podczas gdy Roberto prosi fanów Metalliki o cierpliwość, jego kolega Kirk udzielił wywiadu dla „The MetalSucks Podcast”, w którym mówił o nowej inspiracji i odmiennym sposobie podejścia do gry na instrumencie:

Mówiłem o tym przez ostatnie osiem czy dziewięć miesięcy… Zdaje się, że znalazłem sposób, w jaki ponownie połączyć się z moją gitarą w sposób, jaki nie robiłem to przez dekady. To jest naprawdę interesujące dla mnie, bo nagle okazuje się że gram inne rzeczy, których nie grałem wcześniej i odnajduję podejście do rzeczy w odmienny sposób, w jaki nie podchodziłem do nich wcześniej.

To jest serio bardzo dziwne, bo nie spodziewałem się tego. Po prostu pomyślałem, że jeśli wciąż będę grał na instrumencie, życie będzie toczyć się dalej. Ale w pewien sposób kierowałem się tym, aby ponownie połączyć się z moim instrumentem i poczuć się ponownie zainspirowanym. Jest to naprawę dziwne dla mnie, bo jak wspomniałem wcześniej – nie spodziewałem się, że wydarzy się to, ale właśnie się to dzieje i jestem serio wdzięczny za to.

Udostępnij to

O autorze

ogo

Jak mawiał Fryderyk Nietzsche "Życie bez muzyki byłoby pomyłką". W poznawaniu muzyki kieruję się zasadą - nie ograniczaj się. Szczególne miejsce w moim sercu jest zarezerwowane dla Metalliki i Anathemy, a definicją szczęścia są dla mnie ich koncerty. "Drink, fuck & 666" ~ Brüdny Skürwiel